poniedziałek, 5 grudnia 2022

Praca CNC operator

 CNC operator Mazak okolice Erfurtu!!

9 000 - 12 000 zł/mies. brutto

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Wrocław, Dolnośląskie

Rekrutacja online

Wymagane doświadczenie: Tak

Kraj: Niemcy

Praca zmianowa

Praca w weekendy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

OPIS

Firma Schack Personal Service GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Okolice Erfurt NIemcy

WYMAGANIA:

Znajomosc jezyka niemieckiego min A2

Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe

Auto na dojazd do pracy

Doswiadczenie na ww stanowisku

Znajomosc rysunku technicznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsugiwanie maszyn CNC Mazak tokarka badz frezarka

praca w systemie 2 zmianowym

dbalosc o porzadek na stanowisku pracy

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,63 euro brutto/godzinę

Dieta 55-65 euro netto/za każdy przepracowany dzień

Możliwość nadgodzin

Możliwość zaliczek

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

wyplaty do kazdego 15 dnia miesiaca

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

oFERTY pRACY W nIEMCZECH BERLIN

  Etykiety CNC   (7)   dla Lakiernika   (5)   dla elektryka   (5)   dla lakiernika niemcy   (4)   dla ślusarza   (3)   dla piaskarza   (3)  ...